• 3фф
  • 1фф
  • 2фф
  • 3фф
  • 4ф

ЖК Оселя-Сервіс

1,200 $

Відомо, що Львів – туристична Мекка України. У сердці Львова завжди, за будь-якої погоди, вирує життя, завжди багатолюдно, цікаво,весело! Львів – стародавнє прекрасне місто, яке приваблює з кожним роком все більше туристів. Багато людей, відвідавши наше місто, закохуються в нього назавжди! І навіть переїжджають сюди жити.

Тому Львів росте,розбудовується, щоб гостинно прийняти бажаючих оселитися у ньому.

Житловий комплекс «Оселя Сервіс» пропонує єлітні апартаменти у тихому  куточку Львова, в 15 хв транспортом від центра міста, в будинку клубного типу. Невелика кількість квартир гарантує комфорт і затишок.

Житловий комплекс  “Оселя Сервіс” починає продаж квартир у новобудові за адресою в. Сулими, 15. Елітний будинок клубного типу будується за монолітною технологією, налічує 4 поверхи+ мансарда, облаштований підземним паркінгом, поруч з будинком для Ваших малят буде зведений зручний дитячий майданчик, 1-й поверх відведений під комерційні та офісні приміщення.

Монолітне будівництво, цегляні стіни (керамічна цегла) , утеплені мінераловатними плитами гарантують надійність, 2-функційний котел+радіатори+підігрів підлоги – тепло і комфорт, в квартирах також буде стяжка,гіпсова штукатурка, металопластикові вікна,  двері.

Можливий варіант великих квартир на мансардному поверсі, мансардні квартири з типовим плануванням або дворівневі квартири на 4-му поверсі. Або розглянемо Ваші індивідуальні побажання!

Варіанти дворівневих квартир:

147 кв.м.

111,4 кв.м.

130 кв.м.

133,4кв.м.

147,2 кв.м.

Або варіанти мансардних квартир:

  • 194,2 кв.м.
  • 140,3 кв.м.

Ціна – 1200 у.о./м кв

Здача 4 квартал 2017року.

За комфортом – до нас!!!

Продаж від забудовника без маклерських!!!